Dekorační šifónová zlatá stuha s drátkem LAMONA (25 mm, 25 m)

Kód: D1756-25-126

Detail produktu

Tato dekorační stuha LAMONA v sobě spojuje několik přednosti. Je především je tkána jako stuha šifónová, je tedy lehce průhledná a snadno se tvaruje. Je vytvořena z tenkých zlatých lurexových vláken, které dodávají této dekorační stuze jedinečný lesk. V okrajích stuh jsou vetkány drátky, které dekorační stuhu zpevňují a umožní snadněji tvarovat. Tuto dekorační stuhu standardně dodáváme v šířce 25 mm a v návinu 25 metrů.

Stuhu doporučujeme také pro dozdobení svatebních dekorací. Zlatá stuha se bude však hodit i na vánoční dekorace a jako vánoční stuha pro výrobu mašliček na vánoční dárky.

116,99 Kč/ks 96,69 Kč bez DPH + doprava
- +

Dostupnost

Popis produktu

Tato dekorační stuha LAMONA v sobě spojuje několik přednosti. Je především je tkána jako stuha šifónová, je tedy lehce průhledná a snadno se tvaruje. Je vytvořena z tenkých lurexových vláken, které dodávají této dekorační stuze jedinečný lesk. V okrajích stuh jsou vetkány drátky, které dekorační stuhu zpevňují a umožní snadněji tvarovat. Tuto dekorační stuhu standardně dodáváme v šířce 25 mm a v návinu 25 metrů.

Stuhu doporučujeme také pro dozdobení svatebních dekorací. Bude se však hodit i na vánoční dekorace a jako vánoční stuha pro výrobu mašliček na vánoční dárky.

Další informace

Váha [kg] 0.0700
EAN [unikátní] 8595036519432
Šířka stuhy (cm) 2,5