Lampiony přání SRDCE Ø 40 x 90 x 95 cm - bílá (1 ks)

Kód: B1132-1001

Detail produktu

  • průměr: cca 40 cm
  • šířka: cca 90 cm
  • výška: cca 95 cm
  • materiál: papír

Balení obsahuje papírový lampion s drátěnou konstrukcí a hořlavý materiál k zapálení. Ke každému lampionu přání je přibalen také návod k použití a bezpečnostní pokyny.

61,- Kč/ks 50,41 Kč bez DPH + doprava
- +

Dostupnost

Popis produktu

Lampiony přání jsou malé horkovzdušné balóny. Po zapálení hořáku a vypuštění do nebe vytvoří lampiony přání nezapomenutelný okouzlující efekt, který je nejen naprosto bezhlučný, ale i originálnější a při dodržení všech zásad také bezpečnější než ohňostroje. Říká se, že tyto lampiony splní přání, které na ně napíšete a zároveň odnesou sebou zlé duchy a neštěstí, proto se jim také někd říká lampiony štěstí. Lampiony ve tvaru srdce mají nezapomenutelný romantický efekt a udělají dojem na všechny přítomné diváky na zahradních oslavách, při vítání Nového roku nebo na svatbách. Létející lampion přání v červené barvě udělá radost i jako originální dárek k narozeninám nebo k svátku Valentýna. Lampiony přání mohou vyletět až do výšky 500 m. Pozor: Lampiony jsou určeny pouze k venkovnímu použití!!!

Další informace

Váha [kg] 0.0530
EAN [unikátní] 8595036503011
Varianta Bílá
Technické údaje: Pozor: Lampiony jsou určeny pouze k venkovnímu použití !!! V blízkosti manipulace s lampiony nesmí být žádné hořlavé předměty. Za veškeré případné škody vzniklé v souvislosti se zacházením s lampionem nese vždy odpovědnost manipulující osoba, a to i v případě, pokud bylo s lampionem zacházeno v souladu s návodem použití!