Ovládání eshopu

AD_CZ_ID890_ovladani_eshopu česky

Práce se základním vyhledávacím filtrem

Práce s filtrem pokročilého hledání

Registrace do e-shopu

Vytvoření účtu

Jak nakoupit zboží?

 

Pro efektivnější vyhledávání na našich stránkách, můžete s výhodou používat filtry. Jedná se o základní filtr a filtr pokročilého vyhledávání.

 

Základní filtr

Do základního filtru zadejte hledaný výraz. Pokud zadáte text s mezerou nebo pomlčkou, bude výsledkem sestava obsahující výrazy mezi mezerami nebo pomlčkami. Pokud hledáte přesný výraz, zadejte jej do uvozovek.

Příklad1: Do vyhledávacího pole zapište TEXT1 TEXT2 TEXT3, mezi jednotlivé výrazy vložte mezeru nebo pomlčku. Výsledkem bude sestava obsahující všechny karty s výrazem TEXT1 + všechny karty s výrazem TEXT2 + všechny karty s výratem TEXT3.
Příklad2: Do vyhledávacího pole zapište přesně hledaný výraz do uvozovek. Tedy "5804-0002". Zobrazí se Vám pouze karty s tímto hledaným řetězcem.
Příklad3: Do vyhledávacího pole zapište výraz zakončený *. Např stužk*. Zobrazí se Vám všechny karty s tímto hledaným řetězcem. Hvězdička bude ignorována a výsledkem mohou být karty s texty stužkou, stužka, stužky, stužkami apod.

Filtr pokročilého hledání

Tento filtr umožňuje velmi efektivně zadávat podmínky hledání. Výsledky jsou vyhledávány podle vlastností výrobků ve skladových kartách. Omezující kritéria jsou například Název výrobku, text podrobného popisu, objednací číslo výrobku, běžná cena zboží, materiál výrobku nebo barevnost zboží. Zde bychom Vás rádi upozornili na zvláštnost našeho e-shopu. Jedná se o vyhledávání podle základní barevnosti a podle barevného odstínu. Vycházíme z předpokladu, že hledáte zboží laděné do určité barvy. Pak Vás bude jistě zajímat seznam například zboží, které je zlaté. Použijete k tomu filtr Základní barevnost Pokud ale dolaďujete přesně odstín například stuh s mašlemi, využijete filtru Barevný odstín. Tento filtr pak zobrazí jen světle zlaté metalické výrobky.

 

 

Název filtru Popis filtru
Základní barevnost Obsahuje seznam základních barev. Je-li například základní barevnost nastavena na zelenou barvu, bude filtr vyhledávat světle zelenou, zelenkavou, khaki, tmavě zelenou, jarní zelenou atd. Každý máme jiné barevné cítění. Co je pro jednoho světle zelená, pro druhého je jarní zelená. Díky tomuto filtru naleznete všechny zelené.
Základní materiál výrobku Tento filtr umožňuje filtrovat výrobky podle výchozího (převažujícího) materiálu. Například všechny organzové výrobky
Barevný odstín Pokud hledáte například barvu Khaki, použijte Barevný odstín. Filtr Vám umožní nalézt stejný odstín pro různé výrobky (různé šířky stuh, velikosti apod.)
Objednací číslo Každá položka v našem e-shopu má jedinečné objednací číslo. např 1210-1001 apod. Výraz 1210 před pomlčkou je takzvaný Art zboží, který udává typ výrobku. Číslo za pomlčkou určuje barevný odstín. Pokud tedy zadate do pole Objednací číslo výraz 1210, získáte seznam všech dostupných odstínů daného Artu 1210. Výrobky s typem kodu XX-YYYY-ZZ jsou většinou jen pro ilustraci a náměty. Jedná se o vzorky.jjj

 

Registrace do e-shopu

 

Vytvoření účtu

 

Jak nakoupit zboží?