Tylové koule na výzdobu s barevným pramínkem (Ø13cm, 8ks/kr)

Kód: 6123-0000

Detail produktu

Tylové mašle ve tvaru koule pro výzdobu svatebních automobilů, kostelních lavic a velkých svatebních darů. Koule jsou vyrobeny z bílého tylu, je možné je dozdobit pramínky z vlizelínu v barvě podle Vašeho přání. Barvu pramínku si zvolíte v rolovací nabídce u produktu. Mašle ve tvaru koule jsou opatřeny dvěma dlouhými tylovými stuhami, kterými dekorační koule jednoduše kamkoliv připevníte. Tylové koule mají průměr 13 cm a prodáváme je v sadě po 8 kusech.


Tento výrobek si zde upravte podle vašeho přání.

<<>>

* Povinná pole

285,- Kč/bal 235,54 Kč bez DPH + doprava
za celé objednané množství.
- +

Veškeré Vámi uvedené texty budou natištěny v přesném znění, jak jsou uvedeny v objednávce. Za případné gramatické či věcné chyby neneseme žádnou zodpovědnost.

Dostupnost

po odsouhlasení náhledu pro výrobu.
Pokud Vám termín dodání nevyhovuje, napište si do poznámky k objednávce, kdy zboží potřebujete.

Popis produktu

Mezi naše produkty, které vyrábíme pro svatební výzdobu interiérů a exteriérů, patří tylové mašle ve tvaru koule. Tylovými koulemi ozdobíte svatební auto, slavobránu, lavice v kostele, ale třeba i velký svatební dar. Výhodou je, že do jinak zcela bílé koule lze přidat pramínek vlizelínu jiné barvy, a tak ladit tuto svatební dekoraci do barev Vaší svatby. Tylové koule dodáváme v sadách v kartonových víkových krabicích po 8 kusech. Vyrábíme v několika velikostech.

Další informace

Varianta Oranžová
Technické údaje: rozměr krabice 480x240x110mm
Váha [kg] 0.2300