Dárky pro svatebčany

Dárky pro svatebčany, které potěší ...

Dárkové krabičky

Potřebujete roztomilé figurky na svatební dort? Máme jich několik typů, jen si vyberte.

Svatební košíčky

Střed stolu můžete vyzdobit organzou, vlizelínem nebo atlasovou látkou. Všechny materiály nabízíme v různých barvách, takže si určitě vyberete.

Svatební víno

Váš svatební stůl mohou ozdobit svíčky. Nabízíme je v mnoha tvarech a barvách. Vyberte si. Právě maličkosti vytváří pocit dokonalosti.

Dárek pro tchýni

Barva prostírání a ubrousků výrazně ovlivní výsklednou barvu a vyznění svatební stolu. Věnujte výběru náležitou pozornost a vyberte si tu správnou barevnou kombinaci.

Svatební stuhy

Ubrus na vašem stole nemusí být jen bílý. Barevné ubrusy, které umístíte na svatební stůl vám umožní neobvyklé barevné ladění vaší svatby.

Svatební čokoláda

Vaše šerpy budou originální a neotřelé? Vyberte si z připravených vzorů, které uspokojí i ty nejnáročnější třídní kolektivy.

Svatební mandle

Vyberete si z nabídky svatebních jmenovek různých provedení a tvarů. Jména vám můžeme nadepsat a nebo si je dopíšete sami.

Svatební mýdla

Barevné krystaly, kamínky a perličky jsou vyrobeny z umělého skla. Pokládají se nahodile na svatební stůl a dotváří dojem.

Krabice na výslužku

Barevné krystaly, kamínky a perličky jsou vyrobeny z umělého skla. Pokládají se nahodile na svatební stůl a dotváří dojem.