Svatební výzdoba auta

Výzdobu auto ženicha a nevěsty budete mít jedna dvě...

Svatební SPZ

Svatební SPZ máme skladem nebo je pro vás vyrobíme na přání. tiskneme vaše příjmení, jména, ale také fotografie nebo motivy.

Plechovky za auto

Podle tradice novomanželé odjíždějí za jásotu mávajících svatebčanů a jejich auto táhne za sebou plechovky. Budete je i vy mít na své svatbě?

Výzdoba ženichova auto

Nebývá tak okázalá, jako auta pro nevěstu. Bývá na ni umístěn cylindr nebo jiná svatební dekorace. Podívejte se.

Výzdoba auta nevěsty

Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si styl výzdoby, který vám nejvíc vyhovuje. Moderní je pedig v kombinaci s bílou organzou.

Výzdoba auta nevěsty

Auto nevěsty sice jede na konci svatební kolony, ale mělo by být nejzdobnější. Ozdoby na auto nevěsty jsou tudíž nejdůležitější. Budou potřeba dekorace na kapotu auta, kliky i okénka. Jsou ty tam doby, kdy na auto nevěsty stačilo posadit panenku v bílých šatičkách. V současnosti si můžete vybrat z velkého množství nápaditých a romantických dekorací na svatební auto, organzových či vlizelínových šerp, tylových koulí či dekorací z peří. Dnes je také moderní neozdobit pouze přední kapotu auta, ale pořídit dekorace také na kliky, zadní okénka či zrcátka.

Výzdoba auta ženicha

Na výzdobě ženichova auta si také nechte záležet, jede přece první v koloně svatebních aut. Ženichům se líbí cylindr na auto, ale auto ženicha může být vyzdobené také podobně jako nevěstino. U aut ostatních svatebčanů nešetřete stužkami na okna či anténky, dekoracemi na kliky aut či mašlemi a dalšími dekoracemi. Nemusí však být tak bohaté jako u něvěsty a ženicha. Nezapomeňte, že dekorace by měli barevně ladit s celkovým zatónováním svatby!

Velmi oblíbenými dekoracemi na auto se v poslední době stávají svatební SPZ. Vyrobíme Vám SPZ na přání. Můžete si nechat na svatební SPZ napsat své manželské příjmení či jednoduše nápisy ženich a nevěsta. Můžete si vybrat dle své fantazie a přání.