Jak připevnit dekorace na auto?

Základní pravidla pro svatební dekorace

Existuje několik základních pravidel, která byste měli znát, než začnete zdobit svatební auto:

  • Žádná svatební dekorace není určena pro rychlou jízdu například po dálnici. Vyhněte se rychlosti vyšší než 50 km/hod nebo naplánujte cestu mimo dálnici. Případně si ponechte časovou rezervu a dekorace připevněte až těsně před příjezdem k nevěstě.
  • Každá svatební dekorace se musí připevnit k vozidlu stuhou, silonem nebo provázkem. Samotné přísavky jsou nedostatečné.
  • Z vozidla musí mít řidič dobrý výhled. Dekorace nesmí překážet ve výhledu z vozidla.
  • Dekorace nejsou hologované. Proto je jejich použití na vozidle na vlastní riziko, i když je ze strany Policie tolerováno. 

Ty tam jsou doby, kdy se se za svatební dekoraci používala panenka a stuhy se připevňovaly špendlíkem zapíchnutým do gumy čelního skla. K připevnění dekorací se dnes požívají nejrůznější přísavky a v krajním případě oboustranná lepící páska.

Používání přísavek

Dekorace se na kapotu svatebního auto připevňují přísavkami s otvorem. Kvalitní dekorace na auto přísavky již mají a k těm, které je nemají si je můžete jednoduše dokoupit. Pro těžší dekorace používejte přísavky s větším průměrem. Na dotykovou plochu přísavky zásadně nesaháme holou rukou. Přísavku umístíme na požadovanéné místo a přitlačíme. Otvorem v přísavce prostrčíte stuhu, provázek nebo silon a přivážete ji dekoraci. Pamatujte, že přísavky lze umisťovat jen na čisté místo na kapotě auta nebo na sklo. Přes dekoraci musí být z auta dostatečný výhled a dekorace nesmí bránit výhledu řidiče!

Kolik přísavek použít?

Platí pravidlo, že raději více než méně. Na jednoduchou dekorace ve tvaru srdce minimálne 5 ks, pokud chcete dekoraci také tvarovat (například dekorace z ratanu), budete potřebovat přísavek ještě víc. Počítejte vždy s rezervou. Vždy platí zásada, že přísavkou se dekorace k autu pouze připevní na kapotu nebo sklo, ale každou dekoraci navíc musíte přivázat ještě stuhou, provázkem nebo silonem. Zajistíte tak, že se dekorace za jízdy neutrhne. Pokud plánujete přesun po dálnici, počitejte s delším časem na přesun a dekorace umisťujte na auto těsně před příjezdem na místo. Žádné dekorace nejsou určeny pro jízdu ve vyšších rychlostech! Většina dekorací na auto je z umělých květin a komponentů a tak budou ve většině případů dolávat dešti nebo přímému slunci. 

Přísavky

Žádné produkty

Balení a přebalování

Zajistíme pro vás práce spojené s přebalením, vytříděním nebo novou kompletací vašeho zboží .

Reklamní čokoláda

Víte, že naše reklamní čokoláda může být dobrým firemním dárkem nebo neobvyklou vizitkou?

Dárkové krabičky

V naší nabídce máme různé krabičky , do kterých můžete zabalit své firemní dárky. Umíme navrhnout a zhotovit kompletní firemní dárek .

Papírové tašky s potiskem

Prodáváme papírové tašky různých barev a velikostí. Tisk na tašky navrhneme a zajistíme.