Jak objednat potisk na stuhy

Existuje rozdíl mezi objednávkou typizovaných produktů, jako jsou například maturitní šerpy či  svatební stužky , a objednávkou zcela individuální, kde zákazník určuje vlastní parametry. Pokud chcete potisk stuh zcela dle Vašeho přání, podívejte se, jak postupovat. Připravili jsme pro Vás jednoduchý a přehledný návod, jak objednat stuhy s potiskem.

 1. Vytořte si grafiku návrhu, jak by dle Vás měla stuha vypadat. Návrh nám zašlete ve vektorovém rozkřivkovaném souboru ve formátu pro Corel 12 (.cdr) nebo Adobe Illustrator (ai) v měřítku 1:1. Vemte v úvahu, že nelze kvalitně natisknout čáry tenčí než 0,2 mm a písmo menší než 2 mm. Stuha není papír :-)

   

  Návrh potisku stuh
 2. Pomůžete nám a urychlíte proces zhotovení zakázky, pokud okotujete šířku loga, výšku loga (textu), šířku stuhy a raport (šířka loga + šířka mezery mezi tisky).   Nejčastěji tiskneme na stuhy široké 10, 15, 25 a 40 mm. Jiné šířky je možné zhotovit taky, avšak počítejte se zvýšenými náklady.

   

  Okótovaný návrh potisku stuhNa takto navrženou zakázku jsme schopni reagovat do hodiny, pokud dodáte neúplné podklady, může se kalkulace protáhnout až na několik dní.
 3. Zadejte barevnost stuhy a loga (textu) a vyberte materiál, na nějž chcete tisknout. Nejčastějšími materiály k potisku stuh jsou kvalitní SATIN a ATLAS. Barvu stuhy si můžete zvolit dle materiálu na základě našich vzorkovnic.

 4. Zadejte, kolik metrů stuhy s potiskem chcete zakoupit. Délka potisku stuhy je jedním z nejdůležitějších parametrů při stanovování ceny potisku stuh. S počtem natištěných metrů získáváte množstevní slevu.
 5. Připojte svůj telefonní kontakt a adresu.
 6. Vše odešlete na mail našeho obchodního oddělení info@torex.cz (potisk stuh není možné objednat telefonicky, ale pouze e-mailem, tím se předejde chybám a problémům). Grafické podklady do 10MB zasílejte mailem. Pro větší soubory lze využít například www.uschovna.cz.
 7. Když dostaneme Vaši poptávku na potisk stuh, vytvoříme Vám nabídku. Po odsouhlasení nabídky provedete zálohovou platbu ve výši 50% zakázky.  
 8. Po obdržení zálohy zhotovíme potisk stuh. Podívejte se na výsledek.

  Potisk stuh pro firemní účely
Pokud máte další dotazy ohledně potisku stuh, podívejte se na otázky a odpovědi na potisk stuh , kde se dozvíte další informace. Pokud neuspějete, kontaktujte naše obchodní oddělení.